Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz bkercso #32379 üzenetére

    Nem értesz félre szerintem, csak azért kérdezek ilyesmiket, mert ha nagyon hülyeséget akarnék, akkor azt elméleti kérdéssel is ki lehet szűrni. AK jelenleg itt van, csak külön DAC meg erősítő nem annyira van kéznél, de majd egyszer be kellene szabaduljak egy fejestalálkozóra, vagy valahova, ahol lehet próbálgatni. Eddig egyszer vodkaboy egyik erősítőjére próbáltuk rádugni, elég halk volt forrásként, majdnem maxra kellett tekerni rajta a hangerőt. Ami megint nem tudom, hogy probléma-e, de szívesen próbálkoznék ezekkel, csak jelenleg nincs kéznél semmi, amiből láncot építhetnék.

    szerk.: mármint az egész kérdés azért merült fel bennem, mert ha simán rádugok valamit a jack kiementre és az abból jövő analóg jelet használom, akkor ugye abban benne van az AK100 DAC és erősítő része is (már amilyen erősítője van beépítve). Ha meg simán vonal kimenetet szednék ki egy DAC-ból, akkor az elvileg nem erősített jel, vagy rosszul gondolom?
    Plusz az AK100 (mk1.) kimenő impedanciája elég magas (21 Ohm, ha jól emlékszem), ez nem tudom mennyire zavar mondjuk erősítő rákötésénél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák