Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz vodkaboy22 #29090 üzenetére

    2001 vagy mikor kaptam karácsonyra a hd650et. évekig alaplap, majd sztereó erősítő fejeskimenete. És évekig nem értettem mi a hernyó került ezen 100 pénzbe.

    Majd lett alá dac meg Champ és nahát mik nem vannak...
    A hd650 azóta is megvan és soha nem is megy sehova. Nem mindig van használva mert jönnek mennek fejesek, de a hd 650 egy részletező dac + champ párossal zseniális. Enélkül meg nem.

    Ja és akkor ugye ezt már nem neked hanem a számos embereknek. hogy a jó erősítő sem lesz jó minden fejeshez. Még elvileg ugyanolyan ligás dolgokhoz sem. Van most nálam próbára Bkercso uj IC-se. Tök korrekt az orthokkal. ( a sansuival nem nehéz az mindenről jól szól ) de a Hp1 meg Hp3 is nagyon kellemes róla ( pedig még mindig a szutyok sony tv a dac itthon :D ) Feszesek gyorsak pontosak. Meg vannak hajtva na.

    a hd650el viszont nem tetszik. Azzal nem áll össze. Az a champról isten. A champról meg a hp1 hallgathatlanul takony.

    Szóval még nagyon drága dolgot se veszünk vakon. Mert akkor születnek az ilyenek hogy a drága se szól jobban. Mert ezek az emberek még nem értették meg hogy a zene egy lánc, ahol nem elég hogy minden jó tehát nincs leggyengébb láncszem, de ha nincs szinergia akkor megette a fene...

    szerintem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák