Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz CPT.Pirk #25743 üzenetére

    Nekem a CM cucc egy Asgard Bifrost-ban volt. És win alatt a Schiit driverrel hibátlanul ment. Nagy mókolás árán (kernel csere ) sikerült csak 16/44.1-ben is életre kelteni linux alatt.

    Katodin nagy adócsővel. (GM olyan 30-35 körül már ha van A osztályban 50mA akkor pipa 10 vagy az alatt van a kimeneti impedancia.)
    Katodin párhuzamosan több csővel.
    Katodin Balanced-ban 2 közepes GM csővel.

    White-féle katodin sok féle kis csővel (Ilyen az MJ ha vissza van csatolva akkor végképp kicsi a kimeneti impedancia)
    White-féle nagyobb csövekkel visszacsatolás nélkül

    Katodin dinamikus katód terheléssel (pl EL84 stb...)

    Hibrid terhelésű katodin.

    Böszme nagy mű-s pentóda Anodin bekötés triódaként.
    Böszme nagy trióda Anodin + kompenzált visszacsatolás (tkp csak 6C33C alkalmas erre).

    Balanced Anodin.

    Én már nem nevezem nevén ezeket a kapcsolásokat mert miután jobban beleástam magam egyik gyártó gyártja a másik cuccát más néven és vica versa... Nincs nagy ötlet sehol csak minél több profit sanyi...
    Pl Crack- MinYsota mintha egymásról másoltak volna de még az orosz NightBluestól is. Stb stb.

    Ha akarod adok jó könyvet az alapján hamar tudsz rengeteg kapcsolást! :R
    Morgan Jones írta :DD (Van még egy tőle az is jó csak az 600MB-os PDF azt inkább CD-n adom oda. )

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák