Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Beladon #23471 üzenetére

    Itt a fórumban keresőben sokat találsz a champ-ról vagy az Presenter-ről vagy Invertory-ról. Csövest már egyre kevesebbet készítenek itt arról pl kevesebbet találsz. Újabban fiatalok között szerintem csak én foglalkozom vele.
    Viszont head-fi-re menj fel és olvassgass HD650 vagy Hd600-ashoz mit ajánlanak! :)
    Amivel én a 650-et hallottam és magyarban elérhető az a ZeroDAC de annál occóban is sokkal jobban szólót lehetne találni szerintem hozzá :W
    Saját diy félvezetős erősítőmmel a 650 nagyon jól szólt nekem anno legutóbbi Bp-i fejestalin fejesek közül így a 650 volt a number1. O2-vel se volt rossz :C Persze O2 mellé egy mytek96 szolgált nem csak az én MS2öm ;]
    600-ast anno hallgattam egyet kölcsönkérve az első IC-s erősítőm építéséhez. Nagyon kiegyenlített szép hangja volt (HD580-asommal most ugyanígy szól) viszont akitől kölcsön kértem az mai napig sziggya a csöves erősítőjével bár mivel nem hallgatja sokat nem cserélte még le :F azt mondja csak az erősítő hibáit hallja a 600-assal.

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák