Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Samus #21077 üzenetére

    Hali nekem volt U1-em 2év mulva gari lejárta után óramű pontosan ment tönkre ha kell fénykép a nyákról köv hétvégén tudok mutatni van benne 2 szilárdtest kondi az egyiknél valami gikszer lehetett mert kicsit kinyilt azt kaput minden elektronikának ...
    U1- U3-nak is 1 kimenete 3.5 jack illetve 1 bemenete 3.5 jack van.
    A kimenete analog stereo line-out vagy headphone out , illetve 5.1/7.1 spdif out digitális. Illetve adnak, hozzá egy átalakítot mert ugyanez a dugalj alkalmas optikai spdif out-ra. Optikait probáltam denon hifi-vel kalap kaki volt... nem szabad rá alapozni ... digital sima spdif out-ot használtam kb olyan mint egy sima alaplapi hangkari out hangminőségre nem hallottam mást...
    U3 megvan azóta is. Pici óccó és vacak... Van egy hallható alapzaj folyamatosan még line-out-al is.
    A dolby csoda funkciókat úgy el kell felejteni ahogy van annyit nem ér mint sírásónak a defiblirátor ... Csak drasztikusan ront a hangminőségen. Drivereit se használtam egy idő után mert folyamatosan vacakolt valamivel mindig beakadt... :W
    8-10 pénz egy u3 asszem... Na annyit nem feltétlen ér meg 4-5öt adnék érte esetleg mer pont ennyivel jobb egy gyári hangkarinál.

    U2 nem tudom honnan veszed ilyen még asus honlapján sincs. Szerintem amire gondolsz az az U1 annak van hangerő szabályzója. De amint írtam és anno pár fórumon olvastam elég gikszeres... 15k pénz asszem na annyiért vagy nagyon picit többért van jobb.

    Játékra próbáltam anno pár funkciót eax stb... ha a játékban nincs implementálva (nagyon kevésben van) megint annyit ér mint mozdony szerelőnek a pumpa... :W De ha van implementálva valami akkor meg ezek nélkül is jó és ezekkel csak a hangminőség romlik. :R

    Mondanám azt, hogy menj el próbáld ki hallgasd meg még én segítenék is ebben a problémában de egy ilyen olcsó cuccért gondolom nem fogsz ellátogatni hozzám. Van diablo3, guild wars 2, borderlands, skyrim, counter strike source. Nem mintha időm lenne bármivel is játszani sajna :O vagy mostanában kedvem, de barátnőm míg én tanulok eldiablozgat :DD

    Ha 6-7k ért tudsz egy u3-mast venne akkor azt mondom alaplapi hangkarihoz képest jó fejlődés lesz tetszeni fog de 10k-ért használtan 15kért újjonnan sokkal jobb hangút kapsz :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák