Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz krichd1 #19157 üzenetére

    Khm miből gondolod, hogy bitperfect ellenes vagyok? Vagy , hogy mindenképp kell bitperfecthez asio/wasapi?
    Az esetek 90%-ban linuxot használok és ott képzeld az USB-n kimenő biteket kitudom listázni txt-be realtime...És bármilyen hangkódektet visszatudok fejteni pár batch sorral bitekre... Innentől bárki tud írni egy 1szerű java/cpp aplikációt amivel összetudod hasonlítani a kimenő és a valós adatot.
    Képzeld csináltam is már ilyet és lássss csodát linux alatt bitre egyezett minden... "vajon miért?" :C
    windows sem hiszem, hogy nagyon felcserélgetné vagy megvágná a biteket mivel azt tényleg lehetne hallani és a hrt nem digitális hangerő szabályozást használ magyarul tényleg a kódolt adatbit fog az usb-re ráülni. Ezért ajánlja a hrt, hogy ne használjatok wasapi/asio softvereket a termékeikhez.
    :DD A digitális hangerő szabályozás felülírása a hrt-nél nagyon jó ötlet volt.

    Contaxq! Lenne egy kérdésem! Forgalmazol-e hrt hdmi-s terméket? (HRT honlapon találtam rá.)
    Még1szer is köszönöm, hogy karácsony és szilveszter között gyorsan tudtál nekem egy ms2-t szerezni. Aminek hála rokonok ráharaptak a jóra és érdekelné őket TV/HIFI-hez egy ilyen. :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák