Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz FEDman #9450 üzenetére

    Fórumtalikon már barátkoztam X-T1-gyel és X-E2-vel, szimpatikus gépek. X-T1-nél már kezdtem azt érezni, hogy kb van olyan fókusza, mint az Olyknak, azzal meg már nagyjából boldog lennék, ebben pedig fejlődött az X-T10, szóval egy 3-4 éves Pana szintjét illene megütnie :) Plusz AF-t tekintve abszolút nincsenek nagy igények, középső fókuszmezőn használom, ha ott gyors és pontos, akkor nálam az esetek 99%-ban elég lesz.
    Azért is gondolkozom a mikróról váltásban, mert gyakorlatilag egy jobb kitobi/pro zoom és egy pici ügyes fix lefedi az igényeimet, ehhez kell egy keresős váz dönthető kijelzővel és ennyi. Nem kell érintőkijelző, csak tárcsák és jó képminőség. Ha meg van wifi és ájfonnal rendesen működik, akkor pláne nem kell érintőkijelző :)
    Videózáshoz annyit, hogy tavaly vettem fel egy kb 2 perces snittet a GX1-gyel, amúgy a maradék év 3-4 alkalomra ott a telefon, ami tud fullhd 60fps-t vagy hd 120fps-t lassítva, szóval könnyen lehet, hogy jobb videót tud csinálni egy GX1+14/2,5 párosnál :)

    Plusz nem hajt a tatár, majd jól megvárom, amíg valaki rájön, hogy neki X-T1 kell és eladja a kitjét párszáz expoval jó olcsón :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák