Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz hemaka #38408 üzenetére

    Legyen itt egy ellenvélemény is:

    Nekem pont az iPhone megszokása megy nehezebben az Android után, nem azért mert más, hanem mert több tekintetben olyan, mint ahol az Android tartott 6-7 évvel ezelőtt és amiben buta, abban sajnos fájóan ostobán buta (pl: billentyűzet egykezes módját csak bal kézzel tudod elindítani, miközben az emberek többsége jobbkezes, Androidon mindkét kézhez raktak elérhető közelségbe hotkeyt erre).

    A MacOS-t most már 2 éve használom és sokkal kisimultabb az életem, főleg mert mindenre van valami plugin ha nem tetszik az ahogyan az Apple kitalálta. De végül csak egyetlen dolgot szabtam "vindózosra", az pedig az AltTab plugin telepítése. Sajnos a CMD+Tab máshogy működik (sokkal nyakatekertebben). De nem basztat a rendszer semmivel (pl: 10 percen belül újraindul, zárj be mindent), van rendszerszintű színmenedzsment, van sokkal jobb RAM kezelés és így tovább. Az irodai gépem továbbra is Windows, nincs vele semmi bajom, de a MacOS-t ma már jobban szeretem. De túl kell élni az átszokási periódust.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák