Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz b.vr #1960 üzenetére

    Ez a nagy kérdés. Nem szoktam Amazonról rendelni és mivel nem használom a rendszerüket, ezért nekem ez átláthatatlan.

    Be vagyok jelentkezve, látja a címem, de még mindig a Free Shippinget írja. Egy táblázatot találtam amiből annyi jött ki, hogy $6.99 a szállítás és további $1.99/lb a küldemény tömege után. Na de, hogy az objektívet milyen kategóriába sorolja az jó kérdés, én az elektronikai cikkeket néztem.

    Két Amazont használó kollégám van, egyik azt mondja kizárt, hogy szállítanának ilyesmit Magyarországra a másik meg azt mondja, hogy simán.

    Szerk1: Amúgy a B&H biztosan elküldi a csomagot Magyarországra, mert egyszer megnéztem mikor 199 USD volt a Panasonic GX1 váz, de emlékeim szerint nem úsztam volna meg 50-60 USD alatt a szállítást (meg vám és áfa).

    Szerk2: Az eBay mennyivel intelligensebb ha a csomagküldés díjainak számításáról van szó. Rögtön feltünteti a terméklapon, hogy az országodba való szállítás mennyibe fog kerülni. Ha meg nem szállítanak oda, akkor azt is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák