Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz pohár #11566 üzenetére

    Kiváló kérdések. :D Egy ideje már "érzésre" csinálom. Amint a külső rész kap egy szép kérget már fordítom is meg... Szerintem 3-4 perc körül lehetett oldalanként... de most tényleg nem mértem szabályosan.
    A belsejéről nem készült fotó, de kb 1-2mm volt a kéreg vastagság és a többi rózsaszín.
    A pihentetés úgy 5-8 perc lehetett... Igazából siettem mert a gyerek is kapta a vacsorát és vittük fürdetni. :DDD

    Én tényleg ajánlom a Lidl-ből ezt a tálcás Rib-eye-t. Az írországi érlelt verzió nem mindig a kínálat része de mostanában látom többször... Felbontás után én perverz módon mindig jó alaposan megszimatolom a húst és nagyon finom illata volt. Akkor már tudtam, hogy ebből jó fog kisülni.

    Jut eszembe a só bors kimaradt... az mindig sütés előtt kerül rá...mindkét oldala kap egy kis masszázst. :)

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák