Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz gerner1 #65514 üzenetére

    Igen 7.0-án vagyok.

    1.0.1.66.

    Kifagyás fekete képernyő nem volt.

    Erre viszont lehet hogy tudom a válasz, bár a leírtak alapján nem biztos hogy erről van szó.

    "Az eredmény megnézésénél a Galéria -ban, nem vettem észre semmit, csak egy teljesen szabványos képet látok..... "

    Ebbe én is belefutottam. A kép tartalmától függ milyen lehetőségeket dob fel.
    Első pár alkalommal megkértem a gyereket szaladjon el előttem, az eredmény elmaradt rögzítette, de a galériában vagy csak egy kép volt, vagy felajánlotta, hogy a "sima" képekből kiválaszthatom a legjobbat. Itt a szökőkutasnál már több lehetőség volt.egyik a már az előző hozzászólásban látható eredmény.
    Volt még legjobb fotó választási lehetőség, illetve egy olyan effekt amin a mozgásban lévő témán kívűl mindent ehomályosít. Az pedig ilyen.

    [link]

    Mintha az egyenes vonalú mozgás nem hozná elő ezeket a lehetőségeket. Ezért nem jött be korábban a sima előttem elfutás, és szerintem a szökőkút vízsugarai is ezért nem látszanak a homályosított képen.
    A gyerek látszik, és a két "pötty " a feje két oldalán amik a vízsugár tetejéből maradtak ott (talán mert ott furdult vissza az addig felfelé fröcskölt víz zuhanásba.
    Természetesen ezek csak tippek. Most kezdtem el próbálgatni ezt az effektet.

    A kép Galaxy S6 telefonnal készült ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák