Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Aryon87 #80349 üzenetére

    Nos, a nappali képek számomra nem kiemelkedőek. Nem rosszak, de nem is jobbak a Nexusomnál. Összehasonlítottam a saját ugyanazon helyszínen készült képeimet a tiéiddel, nekem szerintem a HDR+ és a képfeldolgozó algoritmus(hajlandó mosni a Mate 10 Pro-n)végett valamivel jobban tetszenek a Nexusom képei. Viszont: az esti és az előbb felrakott raw képek nagyon tetszenek. :R

    Na majd rakok én is fel párat, amelyeket a hosszú hétvégén csináltam :)

    (#80355) Aryon87 Őrület, hogy ezekből a rawokból mit tudsz kihozni! :C Bárcsak nekem lenne ennyi türelmem ezeket szerkesztgetni. Én csak max. rádobok egy filtert amit felajánl a Google fotók és elmentem. Hozzáteszem, meglepően jó filtereket szokott ott felkínálni nekem. :)

    (#80356) Aryon87 Így már értem. De a Huawei is rátörhetne azért a Pixelek babérjaira egy jobb képfeldolgozó szoftverrel, én nem bánnám mondjuk. Elvégre egy csúcsmobilról van szó. Ami nálam kizárja a Mátét és az új Huaweieket a headphone jack hiánya. De ha ez meglenne, akkor ott lenne a listám elején valahol a többi funkció végett - habár még mindig túl drágának tartom...Ezért nálam a Pixelekből is csak az első generációs jöhet szóba.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák