Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz irgum #31350 üzenetére

    A billentyűzeten lévő port gondolom mesterségesen generáltad rá a jobb összhatás miatt, vagy annyira hanyagolod?. :D

    Nagyon OFF :)
    Egy haverom nemrég egy 9 éves apple laptopot vett és meglepődött mikor rájött, hogy nem viszi a sima HD videókat sem. Apple fanatikus, de azért jól beszopta. :) Az még a régi apple és amiga powerpc processzorára épült. (Nekem amiga-m volt, valamikor régen és nagyon szerettem) Szép világ volt az, mert volt íze, egyszerűen megőrültem azért a világért akkoriban, és már sajnálom hogy késöbb eladtam. Csak azért említettem, mert nemrég laptopot vettem és eszembe jutott az a csodás múlt, mikor még megőrültem egy multimédiás kütyüért. :) Aztán jött a 808. :DDD Na ezeket az érzéseket siratom most vissza. A jelenlegi laptopom egy újabb gyöngyszem, de csak a telefonom mellett, mely úgy néz ki hosszú életű. :K

    (#31351) moleculez: Szintén így gondolom. :) Állítólag van egy eladó 808 a topikunkban. :K

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák