Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Quasi_modo #30896 üzenetére

    Te szerencsétlen, hát még mennyi 808-as fotót kell neked prezentálni hogy tudd mire képes? Nem volt rá eddig elég idő és lehetőség a megfigyelésére mit tud, főleg mivel nálad is van egy belőle? Persze persze a hetente megjelenő csúcskamerás telefonnal rendelkező user nem mer majd pont miattam betenni egy tiszta fotót sem......megijed vagy mi? :W

    Ott van a telefontípus és mellette módosított vagy nem, mi nem világos? A szerkesztésről meg annyit, az sem fenékig tejfel, szarból nem lesz vár. A fotóban rejlő plusz potenciál tesz pontot arra mit mennyire és hogyan tudsz finomítani akár csak két apró villámgyors mozdulattal. Az még jelzi az adott telefon képességeit, ha túlél pozitíve egy utómunkát, úgy hogy pl nem lesz zajtenger. És ki a faszom akarna rajtam kívül egy halott rendszerű 808PV-t venni, használni főleg hogy már lassacskán kapni sem lehet. Várod a csúcskamerát és "miattunk" nem jön? És a millió teszttel mi a helyzet új megjelenő, belépő telefonok kapcsán? Mind hazudnak? ;]

    Szóval akkor ki vagyok tíltva, vagy a továbbiakban téged kell szórakoztassalak(a sose látott 808 kapcsán) a sok jellegtelene fos, semmitmondó unalmas városi hétköznapokból azzal a szigorú szabállyal, ahogy éppen sikerült, de a lényeg nekem ne legyen bejövős. :U

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák