Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boglya

    senior tag

    válasz Bib #5963 üzenetére

    OC nem volt, a driver frissítés meg már ahhoz is kellett, hogy emberi időben betöltsön a játék :D (pedig nem volt régi a driver, mert a wolfenstein 2 miatt nemrég kellett frissíteni). A fagyások amúgy többet nem jelentkeztek, egy neten talált javaslat alapján levettem 3ról 1re a prerendered frame-eket, de nem tudom ez segített-e, vagy csak szimplán nem fagyott le többet.
    Ellenben nekem is (mint ahogy látom másoknak is) minden nap telepíteni kell valamit a store-ból, hogy hajlandó legyen elindulni a játék. Ez már tényleg egy vicc...
    Szerencsére a játék hangulata kárpótol, nagyon állat. A grafika brutális és tök simán fut, a hangok/zenék is nagyon rendben vannak.
    Nekem egyedül a drift-elések vágják ki kicsit a biztosítékot, volt az a 14es challange, azt kb 20szor kellett letolnom mire sikerült, valahogy eddig nem éreztem rá az ízére :D. Pedig volt játék amiben szerettem, de ez nem az. A sima versenyek viszont közepes nehézségen fél kézzel teljesíthetőek, a legelső 1-2 pályát kivéve amikor még szoktam az irányítást, mindent lazán elsőre végigvittem. Mondjuk a driving assist-ok be vannak kapcsolva, csak az útirány jelző nem (nekem az marhára elrontja az élményt).
    De amúgy, hogy legyen még egy negatívum, én még ilyen pofátlan reklámokkal se találkoztam soha mint amit itt megengednek. Bejátszanak egy 1,5-2 perces videót aztán jön, hogy Motorsport 7, vedd meg, kapsz autókat, hát bakker... meg persze a fizetős dlc-ről is nyomja a videót, azt hiszed de jó majd tolhatod, aztán jön a buy gomb.

Új hozzászólás Aktív témák