Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper

    őstag

    válasz i@lex #29771 üzenetére

    Nézd, látom, hogy téged ez azért zavar, de engem nem. Ami ilyen buildeket próbáltam, talán valami Porsche volt, nagyon finoman kellett kezelni a gázt, rendes kanyargós helyen szerintem igenis skill, ha ilyet az úton tudsz tartani és konstans pályaköröket tudsz vele menni. Én személy szerint máshogy vagyok bekötve, szeretem ha saját, ilyen-olyan tuningokkal megyek, általában olyan autókkal, amikkel nem találkozok online. Általában dobogós helyre elég, ha sok a meta autó, akkor nem, de akkor meg a többiekkel versenyzünk jókat. Azért volt már pár meglepi, amikor online a kicsi, kanyargós pályára az összkerekes, kikönnyített, V8-as Gremlinnel indultam. Sose volt még olyan, azóta se, hogy fél pályát vertem a mezőny elejére 3 kör alatt, az utolsónak meg kört adtam.
    De szeretek szenvedni a '77-es Transammel is online, tudom, hogy jönnek olyanok, akik hosszú pályán gyorsabbak, meg olyanok, akik a rövideken, de szerintem pont az a poén benne, hogy ha nem is kapom el őket, de azért általában a meta vasak mögött be tudok futni.
    Ugyanez az S7 Saleenem. A Lotus valamelyik köröket ver rá, aztán látom, hogy jönnek 5-en vele online és csak az első kettő tudja kezelni. Öröm nézni.
    Vagy amikor én egy Chargerrel, egy másik játékos meg Lancerrel vertük a 2, egyenesben gyors Boneshakert földúton.
    Szerintem találj olyan részt a játékban, amit élvezel és fogadd el, hogy ez mindenkinek más. Peace. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák