Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Sirandrish #26690 üzenetére

    Formula Drift-es kocsiknak 7x-es szorzójuk van. Mármint azt hiszem mindnek. De a Corolla-nak és a Dodge Viper-nek tuti. Az sokat segít.

    Ugyanakkor nem driftel a legcélszerűbb farmolni a pontokat. Mi sem úgy csináljuk.

    Van a Sesto Elemento Forza Edition féle farmolás, az autópályán. Erről nagyon nem tudok nyilatkozni, én nem csinálom. Elsuhanás trükköket kell gyűjteni hozzá a Sesto FE-vel.

    Én az autópálya versenyes módszert alkalmazom/alkalmaztam. Vannak játékosok által készített versenyek. Amik erre vannak készítve. Mész, körözöl egy adott pályán, és gyűjtöd a pontokat. Én konkrétan hunner pályáját csinálom. Bővebben itt: [link] Ez négy kör, és a '53 Corvette Forza Edition-nel nyomom. 80 pont, 18 perc alatt.

    Fontos, hogy a farmoláshoz, bármelyik metódust is választod, ki kell oldani az adott autó skillpontjait. Mert úgy jönnek gyorsan a pontok.

    Fontos lábjegyzet, hogy 500000 pont az 10 skillpont. Ennél többet nem lehet szerezni. Hiába csinálsz te 3 millió-t, akkor is max 10 skillpontot fogsz kapni. Ergo hetes szorzóval, 7x71 428 pontnál érdemes megállni/lassítani, hogy elszámolja a pontokat, megkapd a 10-et, majd folytatni.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák