Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz gduck #18634 üzenetére

    Sokan nem tudják/akarják megérteni, hogy milyen veszélyekkel jár az, hogy lakott területen belül akarja az autók erejét összemérni. A lámpától rajtolás még talán, de azt se mindenhol lehet, főleg nem ész nélkül, mert abból is lehet bőven baj. Volt a cégünknél anno egy Stinger V6 tesztautó, azzal jártam kb. 2 hetet, azt is mindenki kóstolgatta, de nem mentem bele a mókába városhatáron belül - 4.5 sec alatt van 100-on és utána se lassul nagyon -. Városon kívül azért párszor eljátszottam a pilótákkal, de ott is volt, aki nem bírta elengedni. Pl: az 51-esen rendre elmaradt egy karikás kolléga, ahogy tudtunk menni, ott már tisztán látszott, hogy nem egy liga a két autó erőben, Taksony felé lefordulva üres volt az út, ráadásul egyenes is, így pont gyorsultunk még egy nagyot, de a tábla előtt már elvettem a gázt/fékeztem, hogy a városba már kb. 60-as tempóval érkezzek, a tábla után egyből házak vannak, a baromja meg ugyanúgy kb. 150+os tempóval beért, megelőzött és berongyolt. Az ilyenekből lesznek azok, akik még kanyarban, záróvonalon, zebrán stb. előznek, mert úgyis belefér - szerintük -.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • Qkackca

    őstag

    válasz gduck #18634 üzenetére

    Pláne ha valamelyik fél motoros...
    Na ugye nagyon nem mindegy, hogy a saját életével vagy másokéval szórakozik valaki...

    CactuS: nálunk is vannak érdekes dolgok: város vége tábla, utána még pár hétvégi ház/kert jellegű vmi, aztán egy kis enyhe ív, körforgalom, hosszabb egyenes, majd ipari park (város kezdete táblával).
    Szóval a városon kívüli úton jellemzően szög ötven, (egy-két eltévedt lélek felfogja, hogy mehetne, az megy 70-et jó esetben, de az ritka), aztán mire beér a városba onnantól meg 60-70 minimum, mondom wtf? Kijött vmi kresszváltozás, városon kívül 50, belül meg 70? :U :W

    Viszont van egy tuti körforgalom, jól belátható (enyhén széles bemenet, enyhén széles kimenet, nagyjából egyenesen kell átmenni rajta), egy darabig 50-es tábla volt előtte, majd ellopták, aztán 70-es lett (ekkor páran kicsit kiegyenesítették a dolgot...) most újra 50-es van ,lehet próbálkozni mennyivel tudsz átmenni rajta mikor a körülmények engedik :) majdnem 50-nel már sikerült párszor átmenni, aztán mikor 70 lett a tábla, azzal már kicsit vicces lett volna megpróbálni :DDD

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

  • CJ4567

    veterán

    válasz gduck #18634 üzenetére

    Azt értem, és nem is lenne bajom ezzel, ha nem az ideális íven lennének, és ez többször is előfordul, és olyankor sok mindent nem tudsz csinálni.

    No Sana No Life

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz gduck #18634 üzenetére

    Az durva. Szerintem ennek az információnak benne kéne lennie a tananyagban, hogy senki se szerezhessen jogosítványt míg erről nem tud!!!44!4!

    Más is ugyanezért nem komálja. Ugye az online, de főleg a rivális módnak az volna a lényege, hogy egyenlő esélyek mellett mutathassa meg az ember, hogy mit tud, de ezt a random mód felbukkanó kocsik teljesen elrontják. Még ha valamilyen megtanulható rendszer szerint bukkannának fel, akkor valószínűleg többen tekintenének rá kihívásként mintsem szívatásként, de így sajnos az a helyzet, hogy mivel nem egyformán szívatja a játékosokat, így egy egész "szakág" a hozzá tartozó kb. 15 pályával (amik közt azért jók is vannak), ment a kukába.

Új hozzászólás Aktív témák