Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz parandroid #16962 üzenetére

    Fortune island megvan? Ott csináljátok meg a kincseket, az ládánként egy milla, kezdőtőkének kiváló.
    De pl a HDT Commodore, 30 ezer a boltban, de 200-300 körül szokták hirdetni, párat sikerül eladni, összejön 1-2 millió, onnantól lehet nézni vmi nagyobbat.
    Vagy ha már van 1-2 millió, akkor nézni a minimáláras vagy millió alatt kocsikat pl bmw m3 05, gtr, honda prelude, nissan fairlady, caddy escalade, vmelyik renault ha beesik minimál ár környékén. De igazából bármit, mert az elején minden 1-200 ezer nyereség számít. Vagy ott ülni vagy egy órát és végig nézni a piacot miaz amit meg tudsz venni, de többért lehet eladni.
    Olyan sajnos nem tudok, hogy biztosan olcsó és biztosan megveszik :R
    Nekem is pl a az elmúlt párnapban, az olcsóbbak elmentek, a drágábbak meg nem, máskor azért sikerül fordítva is. Pl Audi tt rs-ből az enyém volt a legdrágább ajánlat mégis elment 10 percen belül, én meg csak lestem, miért jobb az enyém mint a 2/3-ad áron a többi :B
    Szerk: vagy a porsche turbo 82 azt hiszem, 150k darabja, de ha van skill pontod, akkor ki tudsz belőle szedni 300k-t, szóval skill pont gyűjtés-kocsivásárlás-pontbeváltás, az már 150k tisztahaszon.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák