Új hozzászólás Aktív témák

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz AsakuraDave #18547 üzenetére

    Nemtom, az valami hiba lehet. Nálam minden módban csapat/játszótér/egyéni/drift egyet kér a qvalifikációhoz, és így van már minddel, mióta majd egy éve először megcsináltam 10/10-et. Csapatosba párszor a kilépést büntető "feature" óta is be tudtam kvalifikálni ugyanúgy, csak épp nem változik semmit a rangom ahhoz képest, ahol valamikor rég megálltam, akárhogy is teljesít a csapat. Egyébként meg az egyéni kalandot ajánlom, egyrészt mert az működik, másrészt meg mert ott a te teljesítményedtől függ, az előrehaladásod.

    Joccc07: Igen a zöld felnis, de se boltban nem volt (hosszan*), se nyerni nem lehetett. Csak a starcardokkal lehet beszerezni, és azok közül is ez messze a legnehezebb az átlag játékos számára, lévén valahogy rá kéne venned másokat, hogy töltsék le az általad készített tuningokat, festéseket, matricákat, képeket, pályákat, ráadásul nem is kevésszer.
    *Úgy tudom, egyszer vagy 20 updattel ezelőtt véletlenül úgy 15 percre betették forza shopba, de gyorsan javították a hibát.
    Különlegessége, hogy az autó formájú autók közül az az egyetlen amin rendes offroados terepgumi van.

Új hozzászólás Aktív témák