Új hozzászólás Aktív témák

  • szonni

    csendes tag

    Üdv Kollégák :)

    Bevések pár gondolatot,néhány témával kapcsolatban ,szo.
    Ha majd megtudom oldani feltöltöm a CNC tanfolyás órarendjét elrettentő példának :K
    (vagy átküldöm valakinek aki jobban vágja)
    Többek közt -velem együtt-sokan kérdezik mit és mennyire lehet ott megtanulni [Vincotte Debreceni tanf.Mechwart A.].Simán semmit,nagy blama,ide a lóvét ,mi meg heti 2-3 alkalommal el lopjuk az idődet.Bár Szabi lebeszélt volna rólla,mégis belementem,-ugye a cég fizeti,nekm csak az időm vész el.
    Ledöbbentem mikor kiderült,hogy szakács,újság kihordó,rendőr meg nemtom kik neveztek be.Vasat csak a méh-telepen láttak,bátornak tartom őket 600 ezret betolnak, a majd lesz valahogyra.Május -júliusig gépet sem látnak[órarend szerint].De munkavédelem tűzvédelem,környezetvédelem az megy 52 téttel :W
    December elején voltam egy hetet a fővárosban az NCT székhelyén ,szerveztek melósoknak egy kis tréninget-na ott le a kalappal :C ha valaki Sipos Jenő keze alá kerül .Hihetetlen tudással bír,nagy élmény volt.Az egy hét alatt többet tanultam ,mint a tanfolyam társak egy év alatt sem!!Ha valaki CNC tanf.ra készül oda menjen,csak oda.
    Na ,a cégnél foglalkoztatnak tanulókat is ,esztegányos+van aki cnc is tanul iskolarendszerben.Ők azok akik valamit összekevernek valamivel :O
    A kezük még 14:00 kor is tiszta[nem e kesztyű miatt] szabályosan leszarnak mindent!Az egyik -elvileg mellém osztották be !szeptember óta a szóválltás a köszönésben kimerűl.
    Reggel 6 tól nyomkodja a telefonnyát,de baszki egész nap,ha zavarba jön me bambán nézek rá,simán kimegy az ölltözőbe 1-1órára ,vagy a wc re félórára.A főnök meg megkérdi.ÉRDEKLŐDIK E A KIS TANULÓM!!-úgy félhangon sugtam h azt se kérdezte meg mi ez a nagy akármi itt mellettem[a gépre gondoltam]
    El lehet képzelni mekkora a hozzáállás,és vaj mi lessz belőllük.
    Ja az utánpótlás :W :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák