Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • westcoastog

    veterán

    válasz DZs #8454 üzenetére

    Azt nagyon jól tudom hogy csere érett. :K
    A műszakiig esélytelen hogy meglegyen csinálva, meg inkább elkezdenék másik kocsira gyűjteni..

  • aginor

    veterán

    válasz DZs #8454 üzenetére

    Nekem a küszöbök nem tűnnek vészesnek, de a kerékív az kuka.

    Sokan azt gondolják, hogy a rozsda a kocsi kinézetéhez tartozik és nem költenek rá, mert az autó használati eszköz, így nem számít, amíg megy..
    Szerintem ez hibás elképzelés már csak az értéktartás miatt is, arról nem beszélve, hogy egy küszöbnek szerintem más szerepe is van, mint a dizájn. Mivel önhordó karosszériáról beszélünk, így nem elképzelhetetlen, hogy merevít is, ami egy vészhelyzetben, vagy ne adj' Isten balesetnél nagyon nem mindegy. Arról nem beszélve, hogy a rozsda olyan, mint a gaz, ha nem fogod meg idejében, akkor később nagyon sok munka és pénz tud elmenni rá, hogy az ember gatyába rázza a szekeret.
    A magyar használt autók műszaki és esztétikai állapota jól tükrözi ezt a szemléletet sajnos (saját tapasztalat alapján).

    westcoastog: a rokonokkal van mindig a legtöbb "baj". Valahogy soha nem érnek rá, és nem is szívesen foglalkoznak vele, mert azt gondolják, hogy rokoni alapon pofátlanul olcsón, vagy ingyen várod el a melót, vagy ha nem úgy sikerül, esetleg később baj van, akkor majd mész balhézni, esetleg sározod a családban. Valahol megértem őket, saját ismerősi körben nekem is volt gondom. :B

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák