Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N_A_S

    veterán

    válasz ReFleXx #36466 üzenetére

    Köszi mindenkinek! Nagy a szerelem most, holnap már megy is olaj cserére 5W30 Motult fog kapni!

    2003, 2.5V6, Ghia

    Futás: 377e km, ami nem kevés tudom, viszont! Volt gazdája, láttam jó pár számlát. Motorja halk, nem csattog, nem zörög. Volt cserélve kuplung kettőstömegűvel, feszes a futómű, nagyon jó a váltója, Gumik '18-ba lettek véve újonnan, 1-2 szezon még bennük van. Kaptam télit gumit acélfelnin, az már nem ilyen jó, de télen úgyis óvatosabb az ember, igazából a kopásjelzőt az sem éri el, csak már 8 éves gumi...

    Bal oldali ajtók alját belül már megkezdte a rozsda, de szerintem még kezelhető (vagy csere lesz, ezt még nem tudom), motorháztetőn van egy pici horzsolás, kézifék bowden meg van nyúlva, és nem jó a visszajelző lámpája. Minimális olaj szivárgás látható a motortérben, de nem füstöl, jól húz, elvileg főtengely szimering tömítést kell cserélni.

    Az előéletéről:
    én vagyok a 4. tulajdonosa, újonnan önkormányzati autó volt, a keszthelyi polgármester asszony használta, sofőrrel, pontosan nem tudom meddig, de még garanciális volt amikor tovább adta, 4 év körül saccolom... (ezt is dokumentumokkal bizonyították, nem csak mende-monda)
    következő gazdája is gondos gazda volt, a jövő héten találkozom vele, mivel ő is székesfehérvári, és megtaláltuk egymást a Facebookos Mondeo csoportban. nagyon szerette az autót. Nála is megkapott mindent időben, illetve a komplett belső kárpitot, ülésekkel, ajtókárpittal kicserélte. Eredetileg bézs volt, aminek a színe sem tetszett illetve a hátsó szőnyeget a tűsarkú kikoptatta, így amiatt is cserélve lett feketére a kárpit, és félbőr félig alcantara deréktámaszos ülésekre. Nagyon szép állapotban vannak, sehol nincs kikopva, kiszakadva.

    Felszereltség:
    xenon-os lámpa, hátul fűthető ülés, elől fűthető-hűthető, digit klíma (3éve lett töltve, most is hideget fúj), elektromos fűthető tükör, ami elektromosan behajtható, tempomat, "multikormány", elől mindkét ülés elektromosan állítható, fűthető szélvédő, esőérzékelő, b oszloptól hátra sötétítés (műbizonylatos), faberakás, 18-as alufelni, BFGoodrich gumikkal

    kb ennyi ami így szembe jutott, bocs ha nem elég össze szedett!

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/phnas

Új hozzászólás Aktív témák