Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaGi91

    senior tag

    válasz malystryx #667 üzenetére

    Ezt passzolom, én egyáltalán nem foglalkozok egyikkel sem. Eddig egy order-t csináltam meg megjelenés óta :) Más talán tudja, engem nem is érdekel.

  • lofagi

    addikt

    válasz malystryx #667 üzenetére

    A pontos időt nem tudom,hogy de igen, frissül az egész. 1 event volt eddig az is mindenkinek szólt, azzal nagyon nem tudsz csinálni semmit. Csak csinálod a feladatot amit kiír és majd egyszer összejön. Az utolsó az az volt,hogy 4v4 dominiont kellett játszani. Amikor lejárt mindenki kapott 2 ládát.

    Első első napi küldetés az ami egész sokáig megmarad. Ezeket ugye nem tudod variálni. Viszont a másik amiben már tudsz "játszani" ott kiválasztod ami neked szimpatikus és azt csinálgatod. Aztán ha lejár az idő, de még meg van akkor azt folytathatod, viszont ha kiveszed akkor azok eltűnnek, nyilván nem érdekes, ha közben teljesítetted.

    Szerintem érdemes olyanokat kiválasztani elsősorban, amit szívesen játszol. Annyit nem érnek,hogy ha egy olyan játékmódba kényszerítenek bele, amit nem szeretsz. Gondolok itt például olyanra ,hogy hybrid karakterrel kell nyerni. Azt minek ha warden a mained? Érted, szóval nem kell mindent megcsinálni minden áron.

    (#670) malystryx: Szerintem a P1-et elég gyorsan el lehet érni, főleg most, hogy mindenkinek még meg van a champion státusza így, extra xpket is kapod simán. Ha nem akarsz nagyon sietni én várnék P3-ig. S akkor nyitogatnám a ládákat. Jelenleg a Szamurájoknál járok realisztikuson és van 10 ládám, szerintem még kapok párat 1-2t. 6 jött a megrendeléssel. P1-15ön vagyok a wardenemmel kb. Viszont én a dueleket preferálom, ott meg nem számít a gearscore. Így ráérek nyitni amikor P3-on leszek.

    [ Szerkesztve ]

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák