Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hanee

    senior tag

    válasz L|zsidoboz #5056 üzenetére

    Szia!

    Nincs semmi gond a futással sem, csak sokan eszetlenül állnak neki, és feladják még mielőtt le tudnának futni 1 km-t. Régen én sem szerettem, aztán egyszer elhatároztam, hogy márpedig én akkor is megtanulok futni, és megtanultam.. aztán voltam 5 meg 7 km-es versenyen is nyáron. És imádok futni. Most végső soron kényszerpihenőn vagyok, mert szeptember első hete óta van valami bajom (megfáztam, elkaptam rá valami bacit a lányomtól - bölcsis lett -, aztán ételmérgezés, majd ezután 4x ráfertőződtem valamivel).. persze ha rendbe jövök, akkor megyek és folytatom :K

    Az átlagos embereknek pont azért jó alternatíva szerintem az Update, mert széles körben ismert, hirdetett, marketingelt, reklámozott, látható magazinokban, tévében, és ez legalább tényleg egy életmódváltás, még akkor is, ha vannak hibái. Mégis, széles körben megfelelő sok embernek. Én sok emberrel beszéltem már, akik updateznek és nem sok Norbis terméket vesznek. Szóval anélkül is megy ;)

    Ki mondta, hogy aerobikoznod kell? :DD Különben is, ha a DVD-jére csinálod otthon, azt senki sem tudja meg! Valld be nyugodtan, hogy szoktál :DDD :DDD :DDD

    Az izommegtartás jó dolog, csak ha valaki sok fehérjét eszik és szénhidrátot nem eleget (pl. kalóriában 1400 alatt), akkor ugyanúgy bontani fogja a szervezet az izmokat, megfelelő szénhidrátmennyiség nélkül a fehérje nem épül be, hanem inkább még ami megvan is leépül, csak ez az egyik veszélye az egész fehérje-diétának (pl. Atkins) az én meglátásom szerint. És azt is észrevettem, hogy az emberek könnyen átesnek a ló tulsó felére, amikor annyira betartják pl. az update-et, hogy nem éri el a napi bevitel még az 1200 kcal-t sem.. az ilyenekből inkább gond szokott lenni, mert az anyagcsere a túl alacsony bevitel során lelassul, és végső soron hosszú távon pont az ellenkező hatást éri el az ember vele. Nagyon sok embernek adtam már tanácsot, hogyan állítsák vissza a bevitelt normálisra, hogy újra fogyni tudjanak, és szinte az összes egyből fogyni kezdett, amikor megemelte a szénhidrát- kalória bevitelt egy bizonyos szint fölé. Ez általában nőknél az a bizonyos 1300-1400 kcal bűvös határán szokott lenni.
    Ezt most nem tudom már miért írtam le, de mostmár ott van :DD

    hanee

Új hozzászólás Aktív témák