Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilam

    őstag

    válasz tildy #1049 üzenetére

    De Tildy, nem te írtad hogy 12-18-ig nem eszel semmit? Az 6 óra!!! Így nem csoda hogy hízol. Leírta már Fless is, hogy amit este eszel, pont ezért megy zsírba. 15-kor muszáj lenne még enni egyet. De ez a miniumum. Ha 14 és a 16 órakor is ennél, az is jó lenne. A kefír pedig jó kaja, de nem sokat ér, a tápértéke nem túl magas, egy étkezést nem lehet helyettesíteni vele. Rendes rizs + csirkemell + zöldségeket kellene enned javarészt. Vagy ha délután semmiképpen sem megy a kaja, akkor legalább egy dupla adag tejsavófehérjét megihatnál, egy kevés darált zabpehellyel.

    Mod.: Na ezzel még azt akartam mondani, hogy ne mond azt, hogy nem működik ez a módszer, ha úgy igazából ki se próbáltad (rosszul csináltad). Értem ez alatt a fentieket.

    [Szerkesztve]

  • csirkemano

    csendes tag

    válasz tildy #1049 üzenetére

    Hú, Tildy, drukkolok Neked! Amúgy igazad van, 165 cm vagyok... Ne keseredj el! Menni fog!
    Sztem nincs általános szabály, ki mitől fogy/hízik. Ha nem mozogsz, kevesebb kaja kell, nem? Nekem régebben az vált be, hogy tartsam a súlyom, hogy 5-6 után nem ettem, de nem is voltam éhes. A csoki az ment időnként (nem akarom újra fellobbantani az érzelmeket iránta :B ), de napi szinten 1 órát tempósan gyalogoltam, emellett röplabdáztam is, meg sokat bringáztam, néha tornáztam otthon. És ez így oké volt.
    Aztán elköltöztünk, a buszmegálló 1percre, gyaloglás nulla, bringa nulla, röplabda nulla, viszont a vacsi betört az életembe. Így jött fel röpke egy tél alatt 10 kiló! :O Ennek már 5 éve, közben volt 2 terhességem, szerencsés alkat vagyok, mindkettővel 8-8 kilót szedtem fel csak, pedig nyomattam az édességet, és feküdnöm kellett... végül a második szülés után 1 évvel kevesebb voltam, mint az első terhesség előtt :) De most elkezdtek feljönni ismét a kilók, így lettem most 68. Találós kérdés: akkor mennyi voltam a költözéskor? :D
    Na, a lényeg, mielőtt meguntok: most 1 hete visszaálltam a régi, bevált módszerhez, 2 tornán vagyok túl, figyelek a kajára, és 1 hét alatt fél kiló le is ment már. Itthon tornázok, másképp nem tudom megoldani, van néhány DVD-m, ezeket fogom váltogatni.
    Végre befejezem :)

    Aja, kéjsz teját? Akkoj hozz magadnak...

Új hozzászólás Aktív témák