Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz devast #52240 üzenetére

    Nem misztifikalok tul semmit, csak nem kene beleolvasni olyat ami nincs ott :U

    A TLC es QLC irasi sebessgevel nem mondasz ujat, de ez lenyegtelen volt. Nem kell ehhez teszteket neznem mert egyreszt tudom milyen, masreszt ahogy irtam pont ez nem erdekel mara. A harom gyartonal tudom hogy dinamikus az SLC cache es tudom hogy mennyi az irasi sebesseg az adott ures kapacitasnal. Nem fogok egy masik gyarto (aki ettol a haromtol szerzi a NAND-ot es valamelyik Phison-al kombinalja ugy hogy vagy hozzanyul vagy nem a firmware-hez) termekenel teszteket nezegetni hogy epp milyen SLC cache strategia van naluk, milyen az adott TLC vagy SLC irasi sebessege (megsugom, nem minden TLC-s SSD tud 2GB/s felett irni az SLC cache elfogyasa utan, sot a zome messze nem tud ennyit), csereltek-e eppen a belson es semmi koze az aktualis termeknek az eredeti review-kban latott eredmenyekhez (hello, Kingston es Adata!) stb.

    Egy jatekokra hasznalt SSD-nel nem erdekel hogy (dinamikus) SLC cache utan milyen az irasi sebessege, mert 99%-ban olvasva van rola.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák