Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz ledgeri #44519 üzenetére

    Ezen bosszankodom én is, hogy ilyen szép egyenletes ábrát mutatva előreláthatólag nem tudja a reklámanyagot és kétséges a garanciális érték is.
    Mondjuk mikor ezeket megvettem erre a célra, nem tudtam, hogy pontosan mire számítsak, így nem is fűztem túl sok reményt, hogy esetleg túlélik. De aztán később ránéztem a gyártó honlapjára és a remény feléledt, hogy nem lesznek olyan rossz állapotban, mint gondoltam.
    Ehhez képest mégis.
    A korábbi kijelentésem annak a fényében írtam, hogy már tudtam mit lehetne várni tőlük.
    De időrendben először megvettem őket elkönyvelve, hogy kukák lesznek, majd reménykedtem az oldal miatt, aztán végül csalódtam.
    Az egyiket hozzácsaptam a régi konfigom eladásához, hátha jobban elkel, a másik meg talán külső háttértároló lesz a PS5-höz vagy csak úgy simán hordozható eszköz.

    NVMe SSD-nél szürke a lehetőség a HDS-ben. Nem csak ezeknél, hanem a 950 Pro-nál is.
    Ellenben a SATA csatolású 860 Evo-nál nem az. Itt a Wear Leveling Count értéket jósolja nullára 2199-ben.
    A HDD-knél szintén aktív.
    Mind Pro, mind regisztrálatlan (eredeti, nem tört, csak nincs megvéve) verzióban.

Új hozzászólás Aktív témák