Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter889

    őstag

    válasz Frawly #42681 üzenetére

    Köszönöm a választ.

    Vásárlás előtt alaposan érdeklődtem és pl. a milyen SSD-t vegyek topikban többen is ajánlották nekem a 860 EVO-t. Mindent ők sem tudhatnak.
    Azt mondom, csesszék meg a gyártók, hogy elvileg kompatibilis eszközöket inkompatibilisekre gyártanak!
    Talán így akarnak rávenni, hogy vegyem meg az újat mindig mindenből, akkor is ha egyébként nem kell.
    A 8 éves gépemmel már a böngészés is lassú, ezzel a csúcsszuper SSD meghajtóval is (igaz, jóval gyorsabb, mint a korábbi Raid0-ám), ha vírusirtót használok, és ha a sötét módot kreáló kiegészítőt is működtetem.
    Persze, mert procit is kéne cserélni, stb.
    A programozók nem képesek normális módon megírni a programokat, mert el vannak kényelmesedve a hiper-szuper csodagyors gépeik mellett.
    A Samsung cégnek jól láthatóan le kéne közölni, hogy milyen SATÁ-s eszközökkel nem kompatibilis.
    Szerintem többet az életben nem veszek samsung terméket!
    Csak azért vettem meg, mert a legjobbnak volt beharangozva.
    Nem foglalkoznék én a CD/DVD-vel, ha lenne egy normális pendrájvom.
    Nagyon ritkán van rá szükségem, majd veszek egyet. Igaz, az utóbbi 2 évben vagy kétszer volt a kezemben DVD lemez.
    SATA portok cseréje megtörtént, nem segített.
    Többen is azt mondták itt, hogy nyugodtan tartsam meg változatlanul. És mivel ez az Ulta ATA CRC errornak egyelőre nem látom valós megnyilvánulását megtartom változatlanul, főleg mert nincs erre energiám, hogy másik beszerzésével foglalkozzak.
    Nem tudom áttenni másik gépbe, és külső HDD-ként használva sem lenne jó megoldás.

    ---------------------
    Kívánok Mindenkinek boldog új évet!

Új hozzászólás Aktív témák