Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz oriic #201 üzenetére

    Egyelőre még nem olvastam utána semminek.

    Számomra a játék története odáig kerek, hogy elmegyünk Altissia-ba, ott kezd szétesni a dolog. Ravus szerepe elég homályos. Most ő Luna hatására változott meg a végére és áll Nocits mellé, merthogy ő az egyetlen aki legyőzheti a sötétséget? Vagy végig titokban mellettünk állt és csak azért lett birodalmi főnök, hogy kémkedjen? Az a pár levél, amit a holtteste mellett találunk, nem ad magyarázatot erre, legalábbis nekem.

    A 13. fejezet eléggé kilóg az egész játékből, nem lenne rossz, csak kicsit túltolták, lehetett volna rövidebb. A lopakodós részek nagyon gyengék, nincs rá megfelelő mechanika (nem lehet kinézni egy sarkon, a térkép se mutatja az ellenfelet, amíg nincs harc). Okés, hogy a Death varázslattal simán lehetett ölni a robotokat, de ha többen jöttek, akkor csak a menekülés maradt (ami nálam picit bugos volt, kifutottam a piros zónából, de utánam jött a robot és ott bekattant, nem tudtuk egymást támadni, de utána követett, kellett egy újra töltés). A fejezet vége meg eléggé hiányos. Hogy került Noctis abba a börtönbe és miért telt el 10 év mire kijött onnan?

    A zárás nekem tetszett. A Kingsglaive-ben is már benne volt, hogy a gyűrű csak valaki élete árán segít, de szerintem ezt nem igazán magyarázták el a játékban.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák