Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Viszlát #85048 üzenetére

    Nekem anno nagyon tetszett:).

    Furcsa nekem átlagtól nagyon eltérő, de ez ugye attól is függ, ki mit néz. Ha már Gilliamnél vagyunk, akkor pl a Tideland az már eléggé furcsa és ott éreztem azt, hogy az önkifejezés és a káosz talán picit sok lett. Hasonló témában a svéd Flickan sokkal, de sokkal összeszedettebb filmként működik. Bár abban benne van van Hoytema operatőr remek fényképezése, aki emellett a Låt den rätte komma in / Let me in (utóbbi 10 év egyik legjobb horrorja és a nihil egyik legszebb filmes ábrázolása szvsz) és az Interstellarért is felelt.

    Zero theoremet még nem láttam, mostanában kicsit le vagyok maradva. Ha a Don Quixote a következő filmje, az viszont legalább 20 éve "in production", szóval azt majd akkor hiszem el, ha a moziban lejön a stáblista.

    Nagyon furcsára példán gondolkodtam, talán a Dead Leaves példa (korai Project IGI anime), avagy a vegytiszta akciófilm markáns pop art és rave jegyekkel, effektíve üresjárat nélkül. Vagy a Videodrome. Vagy a Mechanikus Narancs. Vagy a Takeshis végén a 15 perces montázs. Vagy kb bármi Passolinitől.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák