Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz Ace owner #56776 üzenetére

    Nem, az összesre gondoltam, mert mind bejött. :)

    Mai termés

    Hercules

    Nem is tudom, hogy mit írjak erről, kicsit olyan érzésem volt mintha a Skorpió királyt nézném, kb az a kaliber volt ez a film. Nekem inkább ez akció-vígjátéknak tűnt, mint akció filmnek.
    De mondjuk jobb volt, mint a Hercules legendája.
    Rock kemény volt benne, mint minden filmjében. :D

    4/10

    Lucy
    Hát ez szerintem nem nagyon volt az igazi. Még a kis sexy Scarlett sem mentette meg.
    Egy jó volt a filmben az, hogy rövid volt.
    A végén az az időutazásos dolog tényleg nem kellett volna. Nem meg a vége is kicsit Transzcendenses volt.

    4/10

    300 - A birodalom hajnala

    Hát valahogy ez a film sem jött át úgy, mint az első rész.
    Ebben Eva Green cickói voltak a legjobbak. :DDD
    A CGI amúgy nem volt benne rossz, látványosak voltak a vízi csaták, de pl ami az első részben jól állt a lassítások, azok itt most annyira szerintem már nem. Ilyen a Hercules legendájában volt, hogy már annyi lassítás volt benne, hogy már untam. Nah meg a sok CGI vér is ami fröccsent össze-vissza.
    Szerintem nem kellett volna ez a rész

    4/10

    A vihar magja

    Nah ez a film viszont tetszett. Nekem bejött a kézi kamerázós megvalósítás, főleg így, hogy nem csak egy kamerából láthattuk az eseményeket. Szerintem volt olyan jó, mint a jó öreg Twister, és külön piros pont a készítőknek, hogy tisztelegtek a film előtt.
    A CGI is rendben volt, jó volt a nagy rombolás, a hangokról nem is beszélve, tényleg olyan volt, mintha lekapná a panelház tetejét. :D
    Azért nagyon remélem, hogy nálunk nem lesz soha ilyen időjárás.

    8/10

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák