Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz rt06 #52707 üzenetére

    Szvsz a Carnage sem volt rossz.

    Ha meg vallási téma, akkor a The Sunset Limited odavissza veri az ősemberes baromságot.

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • aizen92

    addikt

    válasz rt06 #52707 üzenetére

    Mivel sikeresen kimoderálták a köszönetet nyílvánító hsz--emet, így megköszönöm neked is a filmajánlót. :R

    ***************************

    Úgy látszik én vagyok az ügyeletesen spoileren pörgő örült idióta a topicban, de nem érdekel. Leírom akkor is.Sokadjára. Nézhettek hülyének, le lehet ugatni, hogy unalmas. DE:
    Komolyan nem veszitek észre a spoilert? Az oké, hogy ki volt tárgyalva, valszeg spoileres keretek között, de ezt így belőni a közepébe, hogy mi fog történni a marvel univerzum egyik meghatározó főszereplőjével. Nem értem tényleg.
    Ennyi erővel, tudjuk a képregények hol tartanak, és kivel mi fog valójában történni. Akkor, most ezeket beírni nem főbenjáró bűn? Le van írva valahol, úgyhogy nyugodtan le írhatom megjelölés nélkül: nanemá".

    Bocs, ha rohadt irritáló vagyok, de sose értettem, hogy nem érzitek néha a spoiler súlyát és jelentőségét, mert egy ilyet leírni a képregényes topicba OK. de egy filmesbe, ahol még a rohadt film ki se jött........ áhhhh
    megint fölöslegesen koptatom a billentyűket, és mindig van valaki, aki belő valami brutálspoilert....
    Mindegy. nem adom fel.

    és köszönöm amúgy az önmoderációt. :R tényleg! :R

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák