Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz rt06 #1474 üzenetére

    Úristen! Ez a srác megérdemelne vagy egy év kényszermunkát valami elmaradott országban. Ott talán embert nevelnének belőle.

    (#1475) spammer:
    Az a "baj" a sörrel, hogy másfél litert általában nem iszik meg egyszerre senki. Folyamatosan adagolva meg nem valami ütős. :)

    (#1476) Vasinger!:
    Értem én. Injekciós tűvel közvetlenül az agyba. :D
    Viccet félretéve van néhány tippem mire gondolhatsz.

    Misztikus filmet valaki?

    [ Módosította: koxx ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • basaharc502

    aktív tag

    válasz rt06 #1474 üzenetére

    Hát igen...

    A project x óta minden balhere ilyen házibulit akar...

    Nekem a véleményem a következő: Maga a film szerintem jó volt, nekem tetszett viszont egyáltalán nem életszerű...főleg nem itt Európa keleti felén, de még csak véletlenül se higgyük azt, hogy Amerikában is ilyen egy "rendes" házibuli...akik ezt hiszik azok csupán az amcsi filmeken nőttek fel, és az ott látottak alapján gondolják ezt... Itt most főleg a kivitelezésre gondolok...3 dolog kell ahhoz, hogy valami kicsit is hasonló volumenű bulit lehessen rendezni: pénz,pénz,pénz...erről persze egy szó sem esett a filmben :), természetesen nem is ezt az oldalát akarta a film bemutatni egy partynak....

    Maga a film végi kár, viszont szerintem egyáltalán nem túlzás. Voltam olyan házibuliba, ahol kb. 20 ember olyan mocskot, felfordulást csinált, hogy ha az én házam lett volna sztem elájulok. A kárról nem is beszélve: részegen valaki nekiment a LCD TV-nek, ami leesett a tv állványról, valaki megtalálta a kocsikulcsot, beült és nekitolatott a ház falának... ez tényleg így működik, mint a filmben: hiába jelölsz ki "határokat"... azokat valaki úgyis átlépi...és úgy gondolom itthon apuci nem biztos, hogy olyan "arc" lenne mint a filmben :D

Új hozzászólás Aktív témák