Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz lemmy9 #135716 üzenetére

    ez nálam nem függ össze: kb akkor írok csak fórumon nagy betűvel, ha telefonról vagyok és az autocorrect belenyúl a mondat elején :)

    #135717: kirk douglas és bálint gazda valóban szép kort megélt, de kobe bryant és benedek tibor előtt még lehetett volna bőven 40-50 év is :K nem vagyok ettől depressziós meg tényleg megértem, hogy előbb-utóbb mindenkire ez vár, de ez az év akkor is durva ilyen szempontból... kb minden héten szembe jön 1-1 nagyobb név halálhíre... ki hal még meg idén? nicholson? de niro? eastwood? sir anthony hopkins? sir ian mckellen? esetleg x év vegetáció után bejelentik schumacher halálhírét is?

    ui: amúgy betudom az egészet annak, hogy sok színész 40-50 közt járt, amikor tizenéves fejjel rongyossá néztük a filmjeiket és azóta "kedvenccé" váltak... ahogy mi öregedtünk 25-30 évet, ők már 80 környékén járnak lassan és egyre jobban fogynak az éveik... előbb-utóbb kihal a generációjuk

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák