Aktív témák

  • bAtt001

    addikt

    először is 127 hours mert oscar jelölt :)
    kicsit talán spoileres, csak saját felelősségre. a film ugyanarra hajaz mint a buried de sokkal jobban valósítja meg. szerintem főképp a színeknek köszönhetően vagyis a látványnak mivel a film maga gyönyörű. igaz történet, még egy jó pont, aki valami is halott már a filmről tudja mi a vége, én is úgy ültem le elé hogy már vártam azt a bizonyos jelenetet. nem hittem volna hogy ennyire bemutatják, de néha tényleg oda se mertem nézni. nem szeretem a trancsírozós filmeket amúgy sem. james franco pedig hatalmasat alakított, a kedvencem amikor a televíziós műsort játssza egymaga.
    eddig a fightert, black swan-t és ezt láttam a mostani hypolt filmekből de nekem a fighter tetszett a legjobban.

    másik film amit mostanában láttam az emlegetett hereafter, na erről semmit sem tudtam leültem jó fáradtan megnézni, hát annyira nem fogott meg, sokáig nem is értettem hogy minek ennyi történetet összekavarni, de a legvégén megvilágosodtam. még így sem tudok sok jót mondani róla szerintem unalmas volt és túl hosszú, de a szakácssegéd (melanie) csajért ide is adnék egy plusz pontot, annyira aranyos volt :)

Aktív témák