Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qwini1

    friss újonc

    válasz DaVE-1 #4947 üzenetére

    Kedves DaVE-1! Köszönöm a fáradozásod, de sajnos nem ez a film, amit keresek. :(( Tudnál segíteni megkeresni valahogy? Még amit tudok: Kamera bizonyította be hogy ártatlan. Az öccse 2-3 éves volt, aki meghalt. És hogy a végén kiderült az igazság mert elemezték a videófelvételt. A Facebookon is keresik a ( Keresek egy filmet csoportban) , az egy tag ezt írta: Most próbálom kizárni ezt a kamerás dolgot és csak a gyilkosságra koncentrálni. Mert addig én is eljutottam hogy kizárjam a balesetet Dunás haveromnak valami rémlett -az apa sumák talán..Azt mondta Tamás hogy közmédiás film volt az tuti,a 90-es évek közepe( de ezt tudjuk) most itt tartunk. Azt a vonalat próbáld meg mint ami a nyomozós csatornák stílusa, mert szerintem ez olyasmi (film a filmben/magyarázós film) illetve koncentrálj az esetre-nem fontos szerintem a család meghurcolása. Mindenképp tv filmben gondolkodj,ha mozi lenne legalább egy főszereplő ismert lenne. Talán azt is figyelembe kellene venni hogy esetleg ez egy olyan film aminek a tematikája a kisfiúra van kihegyezve. Magyarul játékfilm+dokumentum kombó! Ott jellemző hogy “epilógus”van a végén vagy az elején. A tv-ben szokott lenni,tudod a nyomozós csatornákon.Elmondják a sztorit, majd eljátsszák így egyben,a végén ,magyarosan kifejezve jön a tanulság! A családtagokat külön autóba tuszkolták és elkülönítve tartottak őket bent a rendőrségen. Megtörni akarták őket. A gyerekeket is. Naponta többször kihallgattak őket. Erre emlékszem. Főleg mikor kiderült, hogy a kisfiú féltékeny volt 3 év körüli testvérére. Lelkileg bántottak fizikailag nem!!! De bejött. Rávették, hogy írja alá és vége lesz. Már teljesen ki volt borulva. Fáradt volt, és feladta. Azt hitte, ezzel jót tesz a többi családtagnak. Egy lány testvére volt még, arra emlékszem. És a két szülő sem találkozhatott egymással. Lelki terror. Nem fizikai. Ezt azért emelem ki, mert a szülők akkor veszítettek el a legkisebb gyermeküket. A gyerekek pedig a testvéreket. Nem volt idejük gyászolni sem. Fel sem fogtak, mi ez. Mi történik velük. Ez volt nagyon szomorú akkor. Utána pedig a kisfiú lelki terror hatására beismerte a megölését, csak legyen már vége.

Új hozzászólás Aktív témák