Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz bodnar123 #2917 üzenetére

    "De nem tudom, valaki hogyan gondolja hogy nem buherál a játék."

    Úgy, hogy mindent meg lehet magyarázni azzal, hogy ez egy videojáték, nem pedig a valóság. Többek között arra gondolok amit az előbb írtam, meg hogy épp milyen a kapcsolatod a játékkal és ellenfeleddel (ami megint sok mindenen múlik). Továbbá mindig lesznek glitchek, soha nem lesz teljesen tökéletesen kódolva és akármennyire is nem szeretik a játékosok beismerni, mindig van szerencse faktor.

    Volt bírósági ügyük is ebből, nem tudták bizonyítani a csalást. Amíg ez nem történik meg és mindenre lehet tök logikus magyarázatot találni, addig ez mind csak önhergelő konteózás.

    "A fifa communitynak az tenne a legjobbat, ha senki nem játszaná ezt a szart."

    Mutasd a példát akkor! :U
    Mert én meg ezt nem tudom megérteni, hogy ha valaki ennyire utálja a játékot, akkor miért erőlteti.
    Mondom, csak tőled legalább 5 sírós hsz minden nap. Folyamatosan élvezhetetlen játékmenet, folyamatosan rosszak a nyitások, mindennel csalnak, minden rossz amit csinálnak és minden változtatással tovább rontják... Le kell tenni akkor, ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák