Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz miro. #11704 üzenetére

    Speciel én pont leszarnám a licenszeket. Most nem rosszból, de számít, hogy mi a neve a kpdnak? Nem Gullit vagy Zidane játszik az embereknél hanem Vanja Milinkovic-Savic. Téged jó érzéssel tölt el, hogy ő a középpályásod? Aztán elől sem R9 meg Pelé van többnyire hanem Cech meg Vitinha.
    Nem mindegy hogy milyen mezbe jatszol?
    De, kurvára mindegy :D Az emberek 95%-a beállít év elején 2 db mezt és azzal mennek végig köztük pl. én is. Itt a gameplaynek kellene az elsődleges szempontnak lennie csak mivel az egy kalap szar így az embereket minden más érdekel csak az nem.
    Ezek a mez meg játékos dolgok tudod mikor érdekelnek? Mikor évi egyszer 2 napra leülök karrier módozni. UT-ban kéne, hogy számítson? A csapat fele általában olyan játékosokból áll akik a való életben egy kalap szarok. Renato Sanches idén mit mutatott, hogy már az 5. spec kártyát kapja? Játszott 20 meccsen kb.? Ousmane Dembele 19 meccset játszott a bajnokságban azt mindenféle lappal megszórják idén is. A teljesitményre meg nem adnak senkinek lapot. Ödegaard top2 játékos volt idén a PL-ben és egy nyüves promo lapot nem kapott ami ne teljesitmény után lett volna ahogy pl. Saka sem. Téged EZ nem zavar? Engem mondjuk igen.

    Az, hogy rinyál mindenki azon, hogy nők lesznek egy játékban nem tudok mit kezdeni. Gondolom zavarja az egójukat. Ők azok az emberek akik kiverik a balhét, hogy miaz, hogy Ellievel kell játszani a Tlou2-ben meg, hogy Aloy, hogy lehet ilyen erős mikor nő.
    Attól meg nem lesz jobb a játék ha nem kerülnek be a nők.

    Eleve ez a grafikus motor nem egy sportjátékhoz lett írva, csak hát nyilván az EA-nek olcsóbb a saját motorjukat használni amit a dice csinált mint fizetni mondjuk az Unreal Engineért amit használ kb. minden sportjáték az ea-s játékokon kivül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák