Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    válasz Yodamest #68 üzenetére

    ők egyszerűen csak egy letisztult, könnyen érthető focis játékot akarnak egy szintén könnyen átlátható ranking rendszerrel.

    Pont ezt ígéri most az eFootball :DD , mégis csak negatív véleményeket olvasni (persze ők mindig hangosabbak és a clickbait videók is így kapósabbak). Nagyon sok fog múlni a gameplayen, hogy milyen lesz a launchnál, de én pozitívan állok hozzá egyelőre (attól fügetlenül, hogy mennyire katasztrofális lett mind a két nagy focis játék marketing része az elmúlt hetekben).
    FIFA 22-ben meg a licenszelt nevek, grafika, FUT függőség a húzó továbbra is. Mondjuk az borasztó, hogy legokosabb módon is 20k-ba kerül az alapjáték, aminek 10-12 hónap az életciklusa. PC-n ugye más, mert egy éves Origin Premierrel megoldod ezt is + ha van 1-2 game a vaultból ami tetszik, már megéri, de Xboxon/PS-en szörnyű ez az ár/érték arány.
    #69 nice :DDD

  • MarioAna

    senior tag

    válasz Jakesz #99 üzenetére

    Néztem egy srác youtube streamjeit a napokban, liveban tolta a FUT22 betát. Volt fent 3 5+órás videója is múlt héten, de azóta már nem találom a csatornáját sem, gondolom megkapta a banját - főleg, hogy azzal hencegett, hogy 19-20 bétát is tolta fel liveban. Xsytre vagy Xstyre, valami ilyesmi volt a gyerek neve.

    A hosszú passzoknak szebb az íve és távoli lövések látványosabbak, illetve a szerelések nem pattannak vissza olyan gyakran a támadóra, de ezt leszámítva a gameplay 1-1-ben a FIFA 21-é. Nagyon picit más a fizika és talán lassabbnak tűnik maga a mozgás, de ne feledjük itt főleg sima gold lapokkal van a videó, alapból ugye sokkal kevésbé vannak még felturbózva.

    Ugyanaz a korcsolya-szerű mozgás, ahol a labda szó szerint ragad a lábhoz, zéró momentum figyelembe vétellel - értsd teljes sebességből bármikor bármilyen irányba váltás azonnal. A pass lockokkal már most probléma volt, sokszor ment rossz embernek, ez a semi-assisted beadás meg nem jelent semmit, az izomból belőtt labda kapáslövés volt a gólok nagy része amit láttam (driven cross vagy melyik). Az új labdafizika a sima passzoknál nem tűnik fel, borzasztó gyors ping-pong volt már most a rövidpasszos játék. Több új animáció van, ez a több-touch labdaátvételből fordulás OP-nak túnik, illetve a labdaátvételes skillek már a betában abused volt.

    A Hypermotiont én direkt kerestem, de nem nagyon láttam a nem vonalban helyezkedő alakzatokat. A játékosok ugyan kérik a labdát, gyakorlatilag az autó területre futások kezdetékre bescripteltek egy kézemelés animációt.
    A kapusok elég jól el lettek találva, de majd megpatchelik őket amikor a rajtnál lesz nagy sírás, hogy mindent is megfognak :D.

    A grafikát hagyjuk, egyedül a replayeknél a közelítéseknél vesszük majd észre esetleges változást, ha szebb lenne mint az előző.

    Skill moveok nélkül esélytelen lesz 1-1 párharcot megnyerni, a 80 spd alatti játékosok megint használhatatlanok lesznek, annyival gyorsabbak már most a támadók, hogy 4-5 gól meccsenként a minimum amit lőni/kapni fogsz online, mert lehetetlen védekezni. Mivel sebességtől nagyon fognak fosni emiatt ugyanaz a drop back depth 1 fesztivál lesz szerintem nagyrészt, mint ami 20-ban volt.

    Legalábbis az a béta alapján, kb 3-4 órát biztosan néztem, nagyon bízok benne, hogy az eFootball mutat valami alternatívát.

  • MarioAna

    senior tag

    válasz bubuska10 #163 üzenetére

    Kétlem. Sem az AS Roma csapata nincs licenszelve FIFA-hoz (Roma FC-ként van benne bár a 21-ben is) és a PES/eFootballal van exkluzív együttműködési megállapodása a csapatnak.

    Totti a PES20-21-ben myclubban Legendaként játszható (bár van átfedés ugye a két játék között ezen a területen). Mivel semmi leak nem utal erre, szerintem még idén sem kerül be FUT-ba (sajnos).

    Szvsz amennyire az EA szopatja a Rómát évek óta a player ratingekkel, szerintem pikkelnek ránk. Most talán Mourinho+Abraham érkezése adhat egy kis lökést és talán nem 80-as lesz az EB MVP Spinazzola mondjuk :DDD .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák