Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz Nandinagy #3882 üzenetére

    "Nem értem ezt a felfogást, hogy nincs mögötte semmi"... Mint írtam a mónika showt is nézték sokan. Ez alapján ott is nagy a mögötte álló profizmus és tartalom. Szerintem te is tudod a lelked mélyén, hogy a nézettség nem függ össze az értékkel. Gyerekekkel foglalkozom, pontosan tudom milyenek, és én is voltam gyerek. Nem azt nézik mi van mögötte. A befektetett pénz az meg nem kérdés. Bár ez a munkák javánál kell, ha más nem a tanulás az. Én azt tartom durvának, hogy manapság a nézők dobják össze a luxuskiadásokat. És ez akkor is koldulás, csak szépen csomagolva. Persze más lenne, ha egységes jegyár lenne. 5000 forint egy stream. Hidd el senki nem nézné. Csak pont azt az 1-2 dollárt szedik le, ami ugye sok ezer nézőnél már sok. Igazából pont maga a "szakma"' árazza be magát. 1-2 dollár ha van kedved adni. Csak hát az embereknek kell a trash. Csak számomra akkor is fájdalmas, hogy ez a trash fél millákat ad ennek a trash cégnek. Ez egyéni vélemény.
    Ja és persze bárki előtt ott a lehetőség, de én nem mennék el a mónika showba semmi pénzért és a testem sem árulnám. (persze ez nem feltétlen az a szint, de ha az embernek nem sikerül értéket teremtenie, akkor kb ugyanaz)

Új hozzászólás Aktív témák