Új hozzászólás Aktív témák

• Gaborz1

senior tag

Letoltam ma a WL kvalit ma délelőtt:
    Az első 2 meccs nagyon hasonló volt, mind2 végig szoros volt, hasonló erősségű csapatok ellen. Nagy kihagyott ziccer az ellenfélnél, majd én vezettem. Talán mind2 meccset 3-2re nyertem.
    A 3. meccsen egy könnyebb ellenfél ellen igazi gólfesztivállal 6-1re nyertem, közte egy félollós Renato Sanches góllal.
    A 4. meccs egy igazi EA által irányított vereség volt 4-2, úgy hogy esélyt sem adott a játék.
    5. meccsen egy szép ezüst-bronz csapat jött szembe és odaadta a győzelmet kb 2 perc után.
    6. meccsen újabb sima win, az ellenfél ki is lépett a félidő környékén. Itt meg is volt a kvali. :)
    A 7. meccs előtt be kellett iktatnom egy félórás szünetet és a jutalmam egy újabb ingyen win egy bronz csapat ellen 1 perc alatt.
    A 8. meccsen egy jó ellenfelet 1-1es félidő után kilépésre kényszerítettem 5-1nél.
    Sajnos a 9. meccsen EA bácsi megint nem hagyott érvényesülni és egy 6-2es bukóval zártam le a kvalit.
    7 win, amiből 2 ajándék, 1 kilépés, 2 sima, 2 szoros.
    A 2 vereséget én 2 belenyúlós mókának éreztem.
    A csapaton eszközölt változtatások úgy érzem bejöttek, bár Modric nagyon erőtlen és kissé lassú is, de a passzai mesteriek. Valverde a nap sztárja nálam, 9 meccs 5 gól 3 assziszt. Carrasco so-so.