• Kristof_94

nagyúr

válasz thebigK #13961 üzenetére

Nekem ha komolyakat nem is adott, de elég jól osztogatta. Werner, Alba, Verratti és hasonló 85-86-os lapok.
    Közben elég sűrű hétvégém van/lesz, úgyhogy ma 4 meccsre volt időm és sikerült megnyerni mindet.
    Utolsó meccsen hányinger volt az egész, természetesen olasz ellenfél olyan hátszéllel, hogy azzal egy 100 éves is 10 mp alatt futná a 100 métert.
    Vezetek 2-0-ra, köze nem volt a meccshez aztán hirtelen kb. 2-3 perc alatt 2 gólt lő, onnantól kezdve csak szenvedtem de valahogy sikerült 3-2-re módosítanom. Erre jön a 90. perc, 1 perc hosszabbítás, majdnem gólt lövök és jött a kontra. 92:30-nál lőtt gólt úgy, hogy levitte a szélre és ott még forgott ide-oda, majd bepasszolta az érkezőnek. Másfél percet húzott rá, szánalmas szemét banda. Bezzeg amikor én az 1 perces hosszabbításnál 00:59-nél elhúztam Eusebioval a kapus mellett, rögtön lefújta a meccset pár nappal ezelőtt.
    Hosszabbításban végül 5-3 volt a félidőben és kilépett.

Csak az nem értem miért kapnak ekkora löketet, mégis miben mások mint mi?
    Az EA egész évben tolja a különböző szövegeket, hogy mindenki egyenlő, szivárvány meg "no to racism" és hasonlók. Ezzel az ég világon semmi gond nem lenne, de hol van itt az egyenlőség? Mikor indulhatunk végre egyenlő esélyekkel? Soha...
    Ez akkora képmutatás a részükről, hogy már én szégyellem magamat helyettük.