Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taylorp

    senior tag

    válasz Woodslave #25116 üzenetére

    Pont ugyanígy vagyok vele. Én márciusban kezdtem a b.zi vírus miatt. Azóta szinte csak ezzel a fossal "játszok". Felépítettem egy mások szerint is elég komoly csapatot úgy, hogy nem költöttem a játékra. Valamennyit persze, hogy fejlődtem, mert én is feljutottam a div 7-be, egy haverom meg feljutott nekem a div 6-ba. Én se uralom a játékot, max squad battle-ben, de ott akár legendary szinten is. Meg néha a totál hülyék ellen. Március óta megcsináltam minden egyes játékost akit objectivekkel meglehetett, kivéve Ansu Fati-t, Kane-t, meg szerintem a Werner se lesz meg, mert annyit nem ér/érnek, hogy derankoljak. Voltak jó nyitásaim, a legnagyobb talán még áprilisban, egy 93-as Drogba (1 millióért ment el). Mostanában meg ha normális jön, az tuti dupla és eladhatatlan. Szczesny, Verratti, Mandanda akik folyamat feltűnnek. Az ikon sbc-ból is mindíg a legnagyobb hulladékok estek. Inzaghi, Pires. A 21-ben egyedül a Puskás izgatja a fantáziámat, de ő sem fog nekem magától meccset nyerni. Én már annak örélnék, hogy ha 10-ből 6-ot tudnék hozni, de inkább a 4 felé billen a mérleg nyelve. Szerettem volna felkerülni egyszer a div 4-be, hogy meglegyen az acsi, de önerőből tuti, hogy nem fog menni. Hiába a sok mostanában nekikezdő játékos, ha a kedves ea úgy akarja, akkor a full gold csapat silverekkel kiegészítve is lever. Én se fogok el.aszni a 21-re hosszú hónapokat. Van sok más játék, ami ennél 1000x élvezetesebb. Nekem se hiányzik, hogy majdnen minden meccs után szétb.sszon az ideg.

    Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

  • arpo04

    őstag

    válasz Woodslave #25116 üzenetére

    Itt az ideje megvenni az új COD-ot :DD Majd boostollak és nem vészes a játék. Kis reflex és taktikai érzek kell hozzá. Warzone nekem nem tetszik, nem szeretem a br-t és lassú is.

    Xone: arpo81 PS: smithg830918

Új hozzászólás Aktív témák