Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    tegnapi nap megint mélypont a fifás életemben, gyakorlatilag attól nem kaptam ki akivel nem játszottam. Illetve talán egy győzelem volt pont egy magyar gyerek ellen, rúgtam kettőt serie A-s "támadóimmal" de kilépett. Sajnos a további vereségeket még arra se tudom fogni hogy ezt eröltettem, mert játszottam a fő csapattal is.... :U Hajrá Div 8 megint. A gyerek már eltilt a játéktól, lassan csinálnom kell egy külön accot amin csak én bénáskodok.

    Vki írja már le nekem ha lenne olyan kedves hogy működik ez, mert a játékban automatikusan kapcsolódik az accom, de ha csinálok egy másik ea accot akkor ott tudok variálni játékon belül kilép-belép? lehet egy új start kell most már Rashford elég olcsó tegnap is sbc-be tettem, bár ez a Cavani lóxart se ér :C

    De tényleg lehet ez kellene, nagyon elbaxódtam ebben a játékban full teljesítmény kényszeresen (pedig egyik sincs) játszom mintha olyan qrva nagy világmegváltó rewardok lennének, abszolút nem élvezem tisztára görcsölök minden rivals előtt.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák