Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    Életem wl-e :) 8-3-ról 11-11 :W
    Nem tudom megérteni ezt a játékot. Ittvannak a statok a játékban ehhez képest:
    -a 1.5 milliós hazardtól meccsek óta elpattan a labda, ziccerben meg csak a kapufát lövöldözi.
    Desailly+Sarr elvileg tudnak szerelni ehhez képest az összes labda átcsorog rajtuk+hiába lépkedek bele a passzsávokba ha a gép önkényesen nyom velük 1 szerelést vagy nem tudom mit amitől lemaradnak a támadóktól beérni sose érik be őket.
    A 2 szélső védőm olyan mintha 30 kilót híztak volna. 85 paces támadók körbefutják őket.

    A középpályásom aki most lehet Partey,Cyprien,Blanc vagy Ramsey semmire nem jók. Volt olyan, hogy 4-szer vettem el a gyerektől a labdát és hiába nyomtam mindig más irányba a passzt mert mindig nyíl egyenesen visszarúgta neki. Labdaszerzésbe jók csak semmit nem számít ha az ő támadói egyből visszaszerzik meg ellökdösik őket.

    Eddig volt Lloris most meg beraktam PIM Lehmannt a kapuba de ugyanúgy 2 lövés 2 gólt kapok minden meccsen hiába húzom oda a kapust ahova lövi.

    Eddigis tudtam, hogy van ilyen de ne már, hogy egy egész wl alatt az összes meccsen ez van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák