Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    Az elmúlt 1 hétben 90%-ban olyan ellenfeleim vannak, akik már félpályán se engednek át. Egy emberemre 3 embere jut és amint passzolok (akár túloldalra ívelek) egyből ott is ott terem 3 embere. Szinte lehetetlen így játszani.
    Átállok full def kontra focira, így többször tudok nyerni, azonban ezt olyan szinten nem élvezem, hogy össze tudnám hányni magam a játéktól. Minden egyes interception-öm egyből visszapattan az ellenfélhez és egyszerűen nem tudok mit csinálni.
    A játékosai pedig a 90-ik percet is fél staminával fejezik be.

    Az lenne a kérdésem, hogy ezt melyik felállással és taktikával tudom elérni, hogy az én játékosaim is így mozogjanak és esetleg egy Fabinho - Lerma kettős kibírja meccs végéig??? (Mert, hogy nekem nem bírják ki...)

    Contant pressure mellett nekem a 60-ik percnél 30%-os staminán van a csapatom....

    Szerk.: Illetve utána néztem és nem pingpong szimulátort vettem. Pedig azt hittem....

    Szerk. 2.: Valamint az is GUSZTUSTALAN, hogy az új patch óta SIF Mahrez nem tudja 1v1-ben a kapus mellett eltekerni a labdát. Nem 30-ról szeretném becsavarni, csak 8-10 méterről a kapus mellett....
    De ha egyenesen belebikázok a labdába 30-ról az gól....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák