Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petrin

    csendes tag

    válasz sz_abika #7484 üzenetére

    Ez nem így van. Szimplán azt boostolja a gép, aki gyengébb statisztikákkal rendelkezik nálad, attól függően mekkora a különbség. Itt jön a kérdés, hogy annyira balfasz-e az ellenfél, hogy nem tud 3 egyenes passzt megnyomni, vagy azért tolja már pár hete a játékot...

    Volt valahol egy kiszivárogtatott képlet, mi alapján van megírva a program. Figyeli azt mióta játszol, milyenek a statisztikáid, mióta nem játszottál a játékkal, milyen a csapatod, hány gombot használsz, mennyit cselezel, mindent. Ez alapján összehasonlít titeket, és a gyengébb kap egy boostot, ami lehet akkora, hogy egyszerűen nem tudod legyőzni a GÉPET (mint SB-be.) Na ezért van ez az összefogás, ha nem is törlik el teljesen, legalább tizedére butítsák le, mert ez már pofátlanság...

  • MdewC

    nagyúr

    válasz sz_abika #7484 üzenetére

    Hát ez durva, köszi a profi választ. Magyarul jobban járok, ha idegenben kezdek meccset? Mert ha válerlenül hazai pályán kezdek, de lassabb a netje az ellenfélnek, akkor én szívok? (Persze, hogy én, hiszen éreztem, korcsolya, delay, írányított, kompenzált bla bla.) Idegenben meg fut gyorsan, ott van esélyem a jó játékra.

    Ezek szerint ennyi sansz maradt? Hogy csak idegenben játszom? Egyébként csak pár napja érzem ezt ennyire. :(

    Vélemény? Csak az idegen marad? Lehet onnan ezek miatt hátrányom?

    Petrin: ez amit most leírsz, semmi köze ahhoz, amit érzek, itt most konkrétan a hazai vs idegenveli meccseim közötti óriási minőségbeli eltérésről van szó! Szal ebbe a témába most kár volt ezt felhozni. Nagyon kemény eltérések vannak. Max amit írsz, az lehet még a hab erre, ha létezik ilyen. Persze, hogy sok a furcsaság, ha ennyi “filter” fut a háttérben!

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák