Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz LedyGyuszi #2520 üzenetére

    Kérlek szépen idézz, hogy mikor kérkedtem és dicsekedtem. Ez szimpla rágalmazás. Ti nem ilyen"hasznos helyzetjelentéseket írtok? Nem tudtam, hogy nem szabad leírni amikor minden 10. hsz az h ki milyen csapattal, hol tart de másnál ez sem probléma csak nálam, értem, "Ha belépsz le van írva " olvasd vissza kérlek hogy mit írtam! Péntek, de ha belépsz kiírja. Magyarán válaszoltam, hogy péntek és azt is megmondtam, hogy meg is lehet nézni. Nem tudom ezzel a válasszal mi volt a bajj. A kérkedésről meg annyit, hogy nem én hoztam szóba már hetek óta nem írok fifa pontrol. Erre valaki nekem esik, hogy nem értek hozzá,. mert nem toltam a div1-et és h am is mennyi fifa pontot vertem el, de én vagyok a hülye igen. én csinálom a balhét véletlenül se más. Mellesleg nem ismersz, tudom, hogy ki hogy él. És ne magyarázd meg kérlek, hogy beteg vagyok, én döntöm el mire költöm a pénzem. Nem más ahogy az admin is írta de te is ezzel foglalkozol. Nem ismersz kérlek ne irkálj olyanokat, hogy nincs életem. Köszönöm. De ha megmagyarázod nekem, érvekkel, hogy itt a vitában én voltam a hülye saját magam törlöm a fórumról. Miért kellett felhozni a fifapontokat, mikor szó se volt róla? És azért mert én valamit máshogy látok miért kell beszólni, hogy nagyon komolyak lehetnek a tanácsaim. De ezt érvekkel senki nem tudja megmagyarázni, mert a ludas nem én voltam, csak szapulni áll be egyből 20 ember, pedig itt a gond nem velem volt és akinek van egy csöpp esze az ezt be is látja.

    [ Szerkesztve ]

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #2520 üzenetére

    Srácok ne ítéljétek el a fórumtársat kérlek.
    Egy az hogy nem tudhatjátok hol él.
    Például ahol én élek az ember vehet 10000 fifa pontot egy hónapban. De szimplán az is lehet hogy jól fizető állása van.
    Másfelől meg ha valaki szeret fifázni és erre költ pénzt,szíve joga. Én személy szerint a fejhallgatókat gyűjtöm és ki nem állhatom ha ezt emlegetik nekem.
    Mindenkinek megvannak ezek a dolgai, csak nézzünk magunkba :) Másfelől én szívesen játszanék veled (ps4) ha gondolod írj egy privátot

Új hozzászólás Aktív témák