Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    Ne vicceljetek már, mi a baj Kristóf gólörömével?
    Ez apszolút nem hergelő kategória. Én is rühellem a dab / kamerába futós / seggrázós gólörömöket. De ez nem oda tartozik.
    DE! Ha valaki szemét velem, vagyis szemétkedéssel kezdi, végigvárja, belefut a kamerába ,dabel stb, akkor énis azt csinálom. Jó érzés mikor így fordítok a 89. percben, odamegyek a kamerába és bizony végigvárom a gólt, visszajátszást, ezeket. Aki szemétkedik , annak jár a karma, 'bitch. :DDD

    És igen, amit Guru írt, pszichológiai hadviselés. Általában sok ellenfél belefut ebbe, és meg is szívják.
    Na meg akkor is csinálom ezt, mikor a 30-40. percben pl 3, 4-0 nekem. Hogy miért? Rage quit az ellenféltől. Bevállt stratégia :)

    Pont lesz*rom ebben a játékban a jófejséget, elég az a való életben, ebben a virtuális játékban mi a fenének.

    (#31942) ali75
    Én használom. Szerintem simán a legjobb icon CB-k, TOTS Sergio Ramos szint.
    Valóban nagyon gyors, többször is futottam már le vele gyors playereket. Erős, és tanárian szerel, csúszik.
    Egyedül a stamina lehetne több egy picit, de CB esetén annyira nem izgat, végigbírja a meccseket ígyis.

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák